آخرین اخبار انتخابات

پچ پچ‌های نوستراداموسی انتخابات

پچ پچ اول ـ یک پیشگوی ایرانی در گوی خود نگاه کرد و گفت: اولی، بهمن ماه انصراف می‌دهد؛ دومی اسفند ماه، ولی سومی... سومی‌ خواهد آمد و تا آخر خواهد ماند.

پچ پچ دوم ـ شیخ اصلاحات گفته بود: اگر تا آذر ماه شورای حکمیت تشکیل نشود، کاندیداتوری خود را اعلام خواهد کرد. وی دی ماه کاندیداتوری خود را اعلام نمود و گفت: مگر با فشار عزراییل از صحنه بیرون روم.

پچ پچ سوم ـ «نوستراداموس» وقتی سخنان پیشگوی ایرانی را شنید، در گور لرزید و گفت: این پیشگو‌های ایرانی آبرو و حیثیت ما را برده‌اند. در دو سال اخیر، آنقدر تعداشان زیاد شده که نمی‌شود هیچ کاری کرد. اصولگراها نیز همه پشت سر احمدی‌نژاد خواهند رفت. این اصولگراها دارند سر اصلاح‌طلبان کلاه می‌گذراند.

پچ پچ چهارم ـ از مدیر سایت «تابناک» پرسیدند: چرا شما هر روز خبری متفاوت می‌زنید؟ او گفت: به خدا ما بی‌تقصیریم. اطرافیان نامزدها هر روز یک تصمیم می‌گیرند و ما را گیج کرده‌اند. ما هم مجبوریم لحظه به لحظه اخبار جدید را اعلام کنیم.

پچ پچ پنجم ـ سکوت مرموزی در جبهه اصولگراها پدید آمده است و هیچ خبری از پروژه عبور از احمدی‌نژاد یا دوربرگردان و پل روگذر و زیرگذر و... از احمدی‌نژاد نیست.

خبر فوری حزب کروبی درباره میرحسین

ارگان حزب اعتماد ملی در خبری فوری از کاندیداتوری میرحسین موسوی در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی سحام نیوز، در خبری فوری اعلام کرد: میر حسین موسوی کاندیدای انتخابات شد.

در این خبر آمده است: تا ساعتی دیگر خبر مهمی درخصوص تصمیم مهندس موسوی پیرامون دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام خواهد شد.
خاتمی بیانیه رسمی منتشر می‌کند
خاتمی حضور خود در انتخابات ریاست‌جمهوری را با بیانیه‌ای رسمی به آگاهی مردم خواهد رساند.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، با توجه به نهایی شدن موضوع حضور خاتمی در انتخابات، تصمیم بر این شده است که خاتمی در بیانیه‌ای رسمی، دلایل حضور و برنامه‌های کلان خود را به آگاهی مردم برساند.

این گزارش می‌افزاید: این بیانیه به زودی اعلام می‌شود و ستادهای انتخاباتی خاتمی نیز بلافاصله فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

خاتمی همچنین از کارشناسان و تیم مشاور خود خواسته است، نسبت به تهیه برنامه‌هایی برای دور جدید ریاست‌جمهوری او اقدام نمایند.

این گزارش همچنین حاکی است، فعالان سیاسی جبهه اصلاحات برای ایجاد ائتلاف در آن جبهه،‌ رایزنی‌های گسترده‌ای را میان کروبی و خاتمی آغاز کرده‌اند تا صحنه انتخابات به سود اصلاح‌طلبان جریان پیدا کند.
/ 2 نظر / 6 بازدید
امیر

سلام دل انگیز یه پیشنهاد دارم.. معمولا مرسومه خبر رو با مرجعش میزنن... اینجوری حفظ امانت هم میشه... موفق و پیروز باشی

nadia

salam jaleb bud be ruzam