ده‌نمکی: دوستان من را در میدان مین تنها گذاشتند

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، نشست پرسش و پاسخ فیلم سینمایی «اخراجی‌ها2» مسعود ده نمکی (نویسنده و کارگردان)،حبیب الله کاسه ساز(تهیه کننده)، محمدرضا شریفی‌نیا (بازیگر و مجری طرح)، تورج منصوری(مدیر فیلمبرداری)، سیدجواد هاشمی و حسام نواب صفوی(بازیگران)، تینا پاکروان(مدیر تولید)، سیدعلیرضا علویان(صداگذار)، امیرتوسلی(موسیقی متن) و علی معلم(مجری و منتقد) در سینمای فلسطین برگزار شد.

* وارد سینما شدم که حرف‌های ناگفته را بگویم
بر اساس این گزارش، در ادامه این نشست، مسعود ده‌نمکی در پاسخ به اینکه چرا به ساخت فیلم روی آورده است، گفت:آمدن من به سینما در ادامه این مسیر بود که چرا دوستان حرف‌هایی را که باید بزنند نمی‌گویند، و اگر این حرف‌ها زده می‌شد من کارهای زیادی برای انجام دادن داشتم.
وی همچنین در پاسخ به پرسشی در خصوص موارد حذف شده فیلم خود، گفت: به هیچ عنوان شایعاتی که در مورد حذف برخی سکانس‌ها می‌گویند صحت ندارد و صحنه‌هایی که حذف شدند بیشتر صحنه‌های اندوهناک فیلم بود و نه آنها که بخواهد به کسی بربخورد.
وی همچنین در پاسخ به انتقادی مبنی بر تروکاژ‌های نامناسب فیلم با وجود تبلیغات زیاد انجام شده بر روی آنها اظهار داشت: تروکاژهای کامپیوتری که در این فیلم استفاده شده بود در بخش هواپیما بی‌نظیر بود و حتی تبدیل کردن دو تانک به چیزی در حدود ١٠٠ تانک و یا به پرواز درآوردن هواپیمایی ساکن در سینمای ما سابقه نداشته است.
کارگردان «اخراجی‌ها٢» خاطر نشان کرد: حضور ۴٠ ستاره سینما و بیش از ۴٠٠ هنرور در طول ٢ ماه برای یک فیلم فکر می‌کنم نشان دهنده این است که «اخراجی‌ها٢ ادامه ....

نامزدهای سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر معرفی شدند

/ 0 نظر / 15 بازدید