ناکامی اخاذی از مرد دوهزار چهره

زوجی که قصد اخاذی و ربودن مهران مدیری را داشتند، توسط ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار «آینده»، زوج جوانی که قصد اخاذی و ربودن مهران مدیری را داشتند، طی یک قرار صوری که توسط ماموران پلیس گداشته شده بود، به چنگ قانون افتادند.

بنابراین گزارش این زوج در تماس های تلفنی خود با مهران مدیری اعلام کرده بودند اگر این کارگردان اجازه ایفای نقش در سریال مرد دوهزار چهره را به این دونفر ندهد می بایست 50 میلیون تومان به آنها بدهد و در صورت عدم برآورده شدن خواسته ایشان، اقدام به ربودن مهران مدیری خواهند کرد.

مهران مدیری این موضوع را با پلیس در میان گذاشته و ماموران ناجا نیز با تحقیقات پلیسی و گذاشتن قرار صوری اقدام به دستگیری این افراد کردند.

گفتنی است، این زوج که ادعای سابقه همکاری با مهران مدیری را دارند، با دستور قاضی پرونده جهت انجام تحقیقات تکمیلی بازداشت و در اختیار آگاهی تهران قرار گرفتند.
/ 4 نظر / 9 بازدید
پری

عزیزم احتمالا وبلاگ رو حذفش کنم. واسه همین کاری نکردم. اما اگه حذفش کردم حتما بت سر می زنم.[گل]

پری

نه چیزی نشده فقط وقت ندارم. درسام خیلی زیاد شده منم همه ی وقتم واسه آپ کردن و خوندن وبلاگهای بقیه و جواب دادن میره. وقتی درسام تموم شد شاید بیام. اما سر میزنم بت. [ماچ]

گروه اکسیر

سلام قلب ایرانی . سال نو را به شما و تمام بازدیدکنندگان وبلاگتان تبریگ میگوییم و برای شما و انها ارزوی موفقیت داریم. وبلاگ جالب و پرمحتواییی دارید . تبریک میگم . خوشحال میشیم از وبسایت ما هم دیدن کنید. ما در وبسایت خود با برنامه های نظیر اسپمر رایگان رومها ، اموزش تخصصی هک ایدی و سایت ، سورسهای کمیاب و درخواستی شما ، مقالات جالب و ... منتظر شما هستیم. موفق باشید.

آیدا

سلام چطوری ؟ یه چیز بگم ناراحت نشی ها قالب قبلیت خیلی زیبا بود اخه من دوست ندارم مثل بقیه الکی بگم به به چه قالب قشنگی [نیشخند] راستی این دو هزار چهره هم دیگه خیلی شورش رو در اورده منم اینجا دانلود میکنم میبینم با 6 ساعت اختلاف این سریال رو که مسخر ه اش در اومده میبینم [ناراحت]