تشنج در دانشگاه علم و صنعت و اخراج عوامل صداوسیما توسط دانشجویان

آینده نیوز :گروه کثیری از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت، امروز در اقدامی اعتراض گونه به روند عدول رسانه ملی از بیطرفی و جانبداری آشکار این سازمان از نامزدی خاص، با سردادن شعارهای کوبنده، از ضبط برنامه توسط گروه اعزامی برنامه منطقه آزاد شبکه سوم سیما به شدت ممانعت کردند.

خبرنگار آینده که دانشجوی رشته مهندسی برق این دانشگاه است و از نزدیک شاهد این رویداد بوده، در گزارش خود آورده است: بر اساس اعلام قبلی برنامه منطقه آزاد که دیشب نیز تبلیغ برگزاری آن از شبکه سوم سیما به صورت زیرنویس پخش شد، قرار بود تریبون آزاد این شبکه ساعت 11 امروز دوشنبه 28/2/88 برنامه خود را در دانشگاه علم و صنعت ضبط کند .

راس ساعت مقرر این گروه تجهیزات و نفرات اعزامی خود را مقابل مسجد دانشگاه مستقر کرد. اما هنوز وسایل گروه به طور کامل مستقر نشده بود که دانشجویان با سر دادن شعارهای مختلف از انجام کار آنها ممانعت به عمل آوردند. گروهی از بسیجیان دانشگاه نیز از طریق آمپلی فایر مقابل مسجد در صدد کنترل فضا و ایجاد آرامش بر آمدند که به علت گستردگی دامنه مخالفت دانشجویان، موفق به این کار نشدند و در واکنش به اقدامات تحریک آمیز برخی دانشجویان بسیجی، دانشجویان مخالف نه تنها آمپلی فایر را شکستند بلکه تریبون گروه صدا و سیما را نیز سرنگون کردند.

در ادامه این گزارش آمده است : متعاقب این اقدامات، گروه دانشجویان مخالف که حدود 200 نفر بودند، با گروه دانشجویان بسیجی که حدود 50 نفر بودند به تبادل شعار علیه یکدیگر پرداختند. دانشجویان مخالف شعارهایی از قبیل نصرمن الله و فتح قریب مرگ بر این .../ دولت سیب زمینی، نمی خوایم نمی خوایم و در مقابل دانشجویان بسیجی نیز با سر دادن شعارهایی از قبیل مرگ بر منافق، آزادی اندیشه دروغه دروغه و سردادن شعارهایی دیگر به سمت دانشجویان مخالف حمله ور شدند و اندک زد و خوردی نیز رخ داد.

خبرنگار ما در ادامه گزارش خود آورده است: در دست یکی از دانشجویان معترض تراکتی وجود داشت که بر روی آن نوشته شده بود: صدا وسیما= کیهان تصویری.اعتراض دانشجویان دانشگاه علم و صنعت به روند جانبداری از آقای احمدی نژاد در برنامه های صداو سیما بود و دانشجویان می گفتند، چرا صدا و سیما که با بودجه ایرانیان اداره می شود، در خدمت گروهی خاص در آمده و برنامه منطقه آزاد شبکه سوم سیما نیز شب های قبل برنامه ضبط شده در چند دانشگاه کشور را با سانسور شدید و به نفع آقای احمدی نژاد پخش کرده است.

در پایان این گزارش آمده است: گروه اعزامی صداوسیما از سرناچاری و عدم امکان ادامه فعالیت، وسایل خود را جمع آوری و ساعت 13به بیرون از دانشگاه رفت.
--------------------------------------------------------------------
/ 12 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سوگند

"دوست عزیز من آپ کردم خوشحال می شم که بیای بخونی و نظرتو بهم بگی منتظرتممممممممممم "[قلب] [گل][بوسه][بدرود]

آزاده

اوه اوه اوه[تعجب] چشمت زدم؟؟؟ چرا به روز نیستی دیگه؟ کجایی؟ نکنه شما هم تو درگیریها بودی و کار دست خودت دادی؟[گل][زبان]

سوگند

انگار پای ثانیه ها لنگ می شود وقتی دلی برای دلی تنگ می شود پیشم بیا... خوشحالم کن[قلب]

آزاده و ساینا

سلام[گل] بالاخره اومدی؟؟؟؟ بیا بگو این مدت چیکار میکردی که ما بیخبر بودیم[نیشخند] سخخخخخخخخخخخخخخخخخخت منتظرم[پلک]

آزاده و ساینا

بازم که غیب شدی[عینک][اوه]

آیدا

سلام خوبی ببخشید این مدت وقت نکردم سر بزنم آخه میدونی که سرم شلوغه خوب خوبی؟ راستی چه بلایی سر وبلاگ پری اومده منتظرم [چشمک][گل]

آزاده و ساینا

[پلک]