حمایت می‌کنند، مربی می‌آورند و تکذیب می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس، عباس انصاری فرد در تاریخ 16 دی ماه سال جاری به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس جانشین داریوش مصطفوی شد.
با حضور انصاری فرد این تصور به وجود آمد که اوضاع پرسپولیس کمی بهبود خواهد یافت، اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه هر روز شاهد اخبار متفاوتی از باشگاه پرسپولیس بودیم.
اوج این مسائل درباره کادر فنی صورت گرفت. از همان روزهای آغاز فعالیت انصاری فرد خبرهایی درباره مذاکره با مربیان خارجی منتشر شد، اما مدیرعامل پرسپولیس هر بار این خبر ها را تکذیب کرد تا اینکه روز گذشته این موضوع به واقعیت پیوست.
نگاهی به مصاحبه های انصاری فرد نشان می دهد که شرایط به چه صورت بوده است. در زیر اظهارات مدیرعامل پرسپولیس در یک ماه گذشته آورده شده است.

* از کادر فنی به صورت کامل حمایت می کنیم.(19/10/87؛ اولین اظهار نظر پس مدیرعامل شدن)

* امروز به کادر فنی گفتیم با قدرت به کار خود ادامه دهید.( 23/10/87 )

* بعدازظهر درباره کادر فنی تصمیم می گیریم. (25/10/87؛ در حاشیه مجمع انتخابات سازمان لیگ)

* هیچ تصمیمی درباره کادر فنی نمی گیریم. (25/10/87؛ بین دو نیمه بازی ایران و سنگاپور)

* حضور بوناچیچ در پرسپولیس منتفی است. ما با قدرت از پیروانی حمایت می کنیم.( 27/10/87 پس از پیروزی برابر فولاد)

* ایویچ به پرسپولیس نخواهد آمد. ما از پیروانی حمایت می کنیم( 1/11/87 در جمع پیشکسوتان پرسپولیس)

* پیروانی برای آوردن ایویچ اختیار تام دارد.( 2/11/87)

* این روز ها اسامی زیادی را به عنوان سرمربی اعلام کرده اند. با این کار به تیم استرس وارد می شود. اجازه بدهید پیروانی کارش را انجام دهد.( 6/11/87 )

* به سرمربی گفتیم بدون گوش دادن به شایعات با قدرت به کارش ادامه دهد.( 9/11/87 پس از جلسه هیات مدیره)

* نمایندگان گئورگی هاجی به ما پیشنهاد دادند، اما ما نپذیرفتیم. شاید من با 50 نفر هم صحبت کرده باشیم ولی تاکنون هیچ چیز مشخص نیست. این ساخته ذهن برخی افراد است اما ما نگاه وسیع تری به این مسئله داریم. ما همیشه به پیروانی قوت قلب داده ایم و از او حمایت می کنیم.( 9/11/87)

* پرونده سرمربی خارجی قبل از من در هیات مدیره مطرح شد. من آمدم و طبق کار هیات مدیره آنرا پیگیری کردم اما همچنان از پیروانی مانند روز اول حمایت می کنیم.( 11/11/87)

* بار دیگر تاکید می کنم هیات مدیره از پیروانی به صورت کامل حمایت می کند.( 14/11/87)

* از مذاکرات با وینگادا بی اطلاعم. من الان رشت هستم و نمی دانم این شایعات چگونه مطرح می شود. در این شرایط صحبت از مربی خارجی بی معنی است. ما از پیروانی حمایت می کنیم.( 16/11/87 پس از پیروزی مقابل داماش)

* وینگادا روز دوشنبه برای عقد قرار داد به تهران می آید تجربیات این مربی به کمک پرسپولیس خواهد آمد.( 18/11/87)

نظیر این جملات را دیگر اعضای هیات مدیره از جمله مجید فرخزادی عنوان کرده بودند. مسئولان پرسپولیس در حالی همواره از پیروانی حمایت می کردند که در همان زمان مشغول مذاکره با مربیان خارجی بودند. حسین هدایتی به دبی رفته بود تا با وینگادا مذاکره کند اما همان روز انصاری فرد این موضوع را تکذیب کرد.
آنچه که بدون پاسخ مانده این است که چرا مسئولان پرسپولیس تا این اندازه ضد و نقیضی گویی داشتند. اگر قرار بر آمدن مربی خارجی بود چرا این موضوع به صورت شفاف اعلام نمی شد؟ چرا مدیر عامل پرسپولیس حضور مربی خارجی را بی معنی دانسته بود و یک روز بعد با وینگادا به توافق رسید؟ دلیل این همه تناقض چیست؟ با شرایط به وجود آمده آیا هواداران پرسپولیس می توانند در آینده به حرف های مدیران تیمشان اعتماد کنند؟

وینگادا در یک نگاه....

رد پیشنهاد شن یانگ از سوی وینگادا برای پیوستن به پرسپولیس.....

/ 2 نظر / 5 بازدید
آیدا

سلام اگه وبلاگ منو بادقت ببینی میفهمی که کجا هستم[چشمک]

آزاده

سلام برادر[نیشخند][زبان] مرسییییییییییییییییییییی تولد شما... خواهر یا برادر شما هم پیشاپیش مبارک[دروغگو] خوشم میاد اخبارت بودار همیشه... امشب فرصت نمیکنم کامل بخونم مهمون داشتم باید برم خونه رو جمع و جور کنم... ولی خبر وینگادارو کامل خوندم... فعلا این اخبار داغتره واسه من... منتظر اخبار به روز بعدیتون هستم...