مثلث دروغ، علیه خاتمی

یاری: چندماهی است که در اقدامی بی سابقه، دولت راسا به تخریب شخصیتهای نظام و دروغ پردازی روی آورده است، عملی که حیرت همگان را موجب شده است چرا که محمود احمدی نژاد پیش از انتخابش به عنوان رئیس جمهور، بیش از هر چیزی بر گفتمان انقلابی تاکید می کرد.

به گزارش پایگاه خبری یاری، در ماههای اخیر خبرگزاری ایرنا که خبرگزاری رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران است تبدیل به «سایتی تخریبگر» شده است، مدیرعاملش از قول رهبر معظم انقلاب نقل می کند که «ایرنا باید دست بزن نظام باشد» و بر اساس تفسیری که از این سخن رهبری انجام داده اند، این دست بزن باید اصلاح طلبان و شخص سیدمحمد خاتمی را بزند، چرایش نیز مشخص است؛ نتایج نظرسنجی ها و موج ایجاد شده در دعوت از سید محمد خاتمی آنقدر برای اصولگرایانی که ادعا می کرده و می کنند «قدرت را برای خدمت می خواهند» ترسناک است که از این ترس دست به هر کاری «می زنند».

ستون زمزمه در خبرگزاری ایرنا از یک سو، سرویس سیاسی خبرگزاری فارس از سوی دیگر و بخش اخبار ویژه روزنامه کیهان، سه ضلع مثلثی را تشکیل می دهند که هدفی جز تخریب خاتمی ندارند و هر گاه دروغ ها و تخریب هایشان در مورد خاتمی مشخص می شود با هماهنگی بلافاصله مطلب دیگری را منتشر می کنند تا رسوایی آنها تحت تاثیر خبرسازی جدید قرار گیرد.

نمونه اخیر آن خبری در مورد مدرک تحصیلی سید محمد خاتمی بود که خبرگزاری دولتی که جعلی بودن مدرک وزیرش به گوش همه و حتی اهالی همان کشورهایی که پیش از این حتی اسمشان را در نقشه ندیده بودیم و به لطف ارتباطات گسترده دولت نهم با کشورهای بزرگ، تاثیرگذار و نامدار دنیا آنها را نیز شناختیم رسیده بود، آن را منتشر کرد. 

روز گذشته با انتشار ریز نمرات و گواهی فارغ التحصیلی سید محمد خاتمی از دانشگاه اصفهان رسوایی بزرگی برای این «دست بزن نظام» بوجود آمد.

خلاصه کلام آنکه رای آوری و پیروزی خاتمی بر احمدی نژاد بر حامیان دولت و البته برای مجموعه دولت نهم کاملا مسجل شده است که اگر اینچنین نبود اینگونه خاتمی و اصلاح طلبان مورد تخریب قرار نمی گرفتند، تخریب های آنها بهترین سند بر ناکارآمدی دولت نهم است و ما به عنوان حامیان خاتمی از این رویه استقبال می کنیم که هم سندی بر راستی ماست و هم سندی بر عملکرد آنها.

/ 1 نظر / 5 بازدید
مهـــــــــران

سلام در مدتی که از وبلاگت بازدید کردم مطمئنم وقتم رو تلف نکردم. ولی اگر خواستی وقتت رو تلف کنی به وبلاگ من یه سر بزن. خوشت امود تبادل لینک کنیم! مهران "کهنه درخت"