"ساسی مانکن" دستگیر شد!
ساعت ۱٢:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۱٢/۱٧  کلمات کلیدی:
یک به اصطلاح خواننده ایرانی به نام "ساسی مانکن" دستگیر شده است و هم اکنون در قرنطینه به سر می‌برد.

معاون فرهنگی وزارت بهداشت ضمن اعلام این خبر به خبرنگار گاف‌نیوز گفت: «فردی که با انتخاب نام ساسی مانکن به فعالیت‌های ضد فرهنگی و ضد بهداشتی می‌پرداخت، با شکایت وزارت بهداشت توسط همین وزارتخانه دستگیر شده است و تا پایان مراحل لازمه و اعتراف به ماموریت براندازی نرم کثیف از سوی اصلاح‌طلبان، در قرنطینه این وزارتخانه خواهد ماند.»

به گزارش گاف‌نیوز پیش از این یک روزنامه‌ اصولگرا در سر مقاله خود نوشته‌بود: «اکنون که تلاش‌ها و مجاهدت‌های دولت نهم در راه ارتقای وضع بهداشتی مردم باعث شده است نام کشور ما در صدر فهرست تمیزترین کشورهای جهان بیاید، افتادن نام "ساسی مانکن" بر سر زبان‌ها حکایت از توطئه‌ای مخوف دارد که توسط واماندگان سیاسی که در پوشش ابتذال فرهنگی به فاسد کردن جوانان در راستای وظایف به اصطلاح اصلاح‌طلبانه خود مشغولند، کلیدزنی شده است.»

سرمقاله‌نویس این روزنامه پس از آن ضمن برشمردن خیانت‌های هشت ساله‌ اصلاح‌طلبان در بین سال های 76 تا 84 و اثبات وابستگی آنها به آمریکا و رژیم صهیونیستی در طی یک پاراگراف، نوشته‌بود: «عرصه‌ بهداشت و خدمات درمانی کشور که به حول و قوه الهی می‌رود تا در سایه مجاهدت‌های شبانه‌روزی وزارت بهداشت و درمان و به خصوص خانم دکتر عصمت باروتی، به جایی برسد که هیچ میکروبی در کشور وجود نداشته باشد؛ یکی از آن عرصه‌هایی‌ست که اصلاح‌طلبان برای آن نقشه کشیده‌اند و یکی از کارهای اخیر آنها در راستای براندازی کثیف خود، مطرح کردن نام مجهول‌الهویه‌ای به اسم"ساسی مانکن" به عنوان جوان ایرانی است.

اما همه‌ می دانیم که ساسی یک اسم مستعار منسوب به "ساس" است و ساس یکی از حشراتی است که نشان‌دهنده‌ رواج کثیفی و پایین بودن سطح بهداشت در یک جامعه است. اصلاح طلبان می خواهند با این حقه کثیف، با یک تیر دو نشان بزنند: هم  دستاوردهای بهداشتی دولت نهم را زیر سوال ببرند و هم اباحه‌گری فرهنگی را تحت لوای "مانکن" ترویج کنند؛ اما دست آنها رو شده است و در روزهای آینده خواهیم دید که وزارت بسیار موفق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که تحت معاونت دانشمندانه‌ دکتر باروتی است، جواب این کژاندیشان را چگونه خواهد داد.»

به گزارش گاف‌نیوز، دکتر عصمت باروتی همسر حسین شریعتمداری، سردبیر آتشی روزنامه‌ کیهان است که مدتی پیش به معاونت فرهنگی وزیر بهداشت منصوب شده بود.

وی در کنفرانسی مطبوعاتی در حالی که به تصویر حسین شریعتمداری که بر روی میزش قاب شده بود خیره مانده بود و اشک می‌ریخت گفت: « در تحقیقات به عمل آمده مشترک توسط معاونت فرهنگی وزارت بهداشت و صفحه‌ بهداشت روزنامه کیهان؛ فرد فوق واقعا وقاحت را به حدی رسانده که علاوه بر انتخاب نام غیر بهداشتی، در اشعار هم از مضامین ضد بهداشتی استفاده کرده و حتی در یکی از آنها می‌گوید: "- وای خاک عالم دیدی،..دیدی به تو گفتم که چقدر رنگ چشاش توپه! خوشگل و با تریپه،  ... ، ادکلنش جوبه.  " آیا یک فرد خارجی، به خصوص اگر از برادران و خواهران آمریکای جنوبی باشد که ما را هم به عنوان نماد ایران و نفت و پول می‌شناسند، با شنیدن این ادعاها با خود نخواهد گفت سطح بهداشت در ایران چقدر پایین است که جوب‌ آب پر از آشغال به عنوان ادکلن معرفی و تبلیغ می‌شود؟ یا در آنجا مردم چه شکلی هستند که یک ساس نه فقط خوش تیپ بلکه مانکن محسوب می‌شود؟!»

صفار هرندی وزیر ارشاد در حاشیه کنفرانس خبری خود در پاسخ به پرسش خبرنگار گاف نیوز در این باره اعلام کرد هرچند وظیفه با هر پدیده در حوزه فرهنگ و هنر وظیفه ارشاد است، اما چون این کار را همسر برادر حسین خودمان انجام داده از آن صرف نظر می کنیم و به جای آن سی پزشک متخصص را بازداشت می کنیم.

همچنین در پی اعلام این خبر، حزب اعتماد ملی در سرمقاله مجله‌ ایران‌دخت به قلم محمد قوچانی، ضمن تبری از ساسی مانکن، مانکن‌ها را قشر شریف و زحمتکشی خواند که به آنها همچون سایر ملت ایران در کیهان اهانت شده و خواستار تجمع اعتراض آمیز این افراد در اعتراض به اهانت‌های کیهان و در حمایت از ریاست جمهوری آیت الله کروبی شد.
 
خبرگزاری ایرنا نیز به نقل یک وبلاگ گمنام خبر داد که  ساسی مانکن به زودی تواب شده و پس از تغییر نام به "بلبل نورانی" سرودی را در حمایت از موفقیت‌های فرهنگی و بهداشتی دولت خواهد خواند که از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
و اینک سرخط آخرین خبرهای گاف‌نیوز:
 سقای بی‌ریا: خارج از مرزها نزدیک است احمدی‌نژاد را بپرستند/ بت پرستان خارج از مرزها: تکذیب می‌کنیم.
مهدی کروبی در نامه‌ای اعتراض آمیز به وزیر بهداشت از حق تضییع شده‌ی ساسی مانکن و تمام مانکن‌ها و ساس‌ها دفاع کرد.
خودسوزی زاکانی در پی انتشار خبر انصراف قالیباف از کاندیداتوری / جهان نیوز: تقصیر پدرخوانده بود، حالا چه خاکی به سرمان کنیم؟
درگیری شدید در منزل اسدالله بادامچیان/ فریاد بادامچیان در کوچه پیچید: د آخه زن عاقل! چرا مرغ آوردی خونه و توی گلدون ریحون کاشتی؟!
وزیربهداشت اعلام کردبچه دارشدن یوزارسیف تنهاچند دقیقه بعداز ازدواج یکی از بزرگترین دستاوردهای دولت خدمتگزار نهم است.