حاشیه های یک محرومیت از پیش تعیین شده
ساعت ۳:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱۱/٢۱  کلمات کلیدی:

مهاجم سنگالی پرسپولیس اگر می دانست گرفتن اخطار مقابل داماش گیلان و در نتیجه محرومیت از داربی این همه حاشیه برایش به همراه خواهد داشت، احتمالاً ترجیح می داد هرگز در هفته بیست و پنجم به میدان نرود اما کار از کار گذشته است.

به نوشته اعتماد، ماجرا از وقتی شروع شد که ابراهیم توره در اواسط نیمه نخست مسابقه پرسپولیس و داماش گیلان در حالی که داور بازی را متوقف کرده بود به نشانه اعتراض زیر توپ زد تا ضمن دریافت کارت زرد، سه اخطاره شده و بازی روز جمعه تیمش مقابل استقلال تهران را از دست بدهد. بلافاصله پس از پایان مسابقه حرف و حدیث ها در این زمینه آغاز شد و عده یی به استناد به این نکته که مسوولان و مربیان پرسپولیس از قبل توره را متوجه خطر محرومیت مقابل استقلال کرده اند، حرکت مهاجم سنگالی را عمدی دانستند.

آنها با دامن زدن به شایعاتی در خصوص تماس تلفنی و جلسه مخفیانه یکی از مسوولان ارشد باشگاه استقلال با مدیر برنامه های ابراهیم توره، محرومیت او را پروژه یی از پیش طراحی شده قلمداد کردند. در جدی ترین اقدام روزنامه ورزشی «گل» با اختصاص تیتر یک و عکس صفحه نخست شماره روز گذشته اش به این داستان، ابعاد تازه یی به ماجرا بخشید.

«گل» در گزارش خود می نویسد؛ ادامه ....