پچ‌پچ‌های انتخاباتی
ساعت ٧:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱۱/٥  کلمات کلیدی:
تابناک :
خبر اول: بنا بر شنیده‌ها٬ یکی از کاندیداها هنگامی که با یکی از مقامات عالی‌رتبه کشور دیدار کرده و از ایشان درباره آمدن و یا نیامدن در انتخابات پرسید٬ مقام عالی‌رتبه گفته است: «هر کسی که کاندیدا شود و رأی بیاورد٬ نظام با او کار خواهد کرد و به شما هم نمی‌گویند که شرکت بکنید یا نکنید، ولی به نفع خودتان است که شرکت نکنید».

خبر دوم: در این زمینه٬ دو هفته پیش٬ یکی دیگر از نامزدهای احتمالی ـ که به طور تناوبی هر چند مدت یک بار فعال شده و پس از مدتی دلسرد می‌شود ـ همه ستادهای انتخاباتی خود را نیمه‌تعطیل کرد٬ ولی چند روزی است بار دیگر حرکت انتخاباتی خود را آغاز کرده است.

خبر سوم: شنیده‌های «تابناک» از اطرافیان یکی از کاندیداهای مهم اصلاح‌طلبان حاکی از آن است که وی هنوز به جمع‌بندی بر سر حضور در میدان انتخابات٬ آن هم پس از سال‌ها دوری نرسیده است٬ ولی برای داغ شدن تنور انتخابات و ایجاد موج هیجان در اصلاح‌طلبان٬ از اعلام عدم کاندیداتوری٬ چشم‌پوشی می‌کند.

خبر چهارم: شنیده شده که خاتمی پس از دیدار هفته گذشته خود با رهبری ملاقات‌های مهمی را با رجال سیاسی کشور آغاز کرده است. این ملاقات‌ها ظاهرا هنوز نتوانسته تردیدهای خاتمی را برطرف کند و تنها به افزایش تردیدهای او انجامیده است.

خبر پنجم: همسر یکی از کاندیداهای احتمالی جبهه اصولگرا به وی گفته است که اگر در انتخابات نامزد انتخاباتی شود٬ به او رأی نخواهد داد.